Karadeniz Çatı Aktarma İnsaat
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Referanslar Resim Gal Çatı Sis. İletişim
Karadeniz Çatı Aktarma İnşaat Ticaret Ltd. Şti.
Geliştirme
Metodoloji
Akustik Metodolojisi, iyi tanımlanmış ve başarısı kanıtlanmış bir süreç olarak Akustik'in tüm hizmetlerini başarılı ve verimli bir şekilde sunmasını sağlamaktadır. Bu metodolojinin sağladığı çerçeve ile projenin tüm adımları net olarak belirlenip, kalite kontrolleri kurularak, müşteri memnuniyetini sağlayacak sonuçların alınması sağlanmaktadır.

Her faz için görevler, yardımcı dokümanlar, ilgili roller, hedefler net olarak belirlenmiştir. 1. faz olan Keşif fazı, bir projenin başlangıcında başlangıç kapsamının ve iş hedeflerinin belirlenmesi ve projenin resmen başlatılması görevlerini içerir. 2. fazdan 5. faza kadar olan süreçler, asıl proje döngüsünü oluşturmaktadır ve bu döngü süresince ihtiyaç ve iş analizleri sonucunda ortaya çıkan gereksinimleri karşılayan çözümün oluşturulmasını hedeflemektedir. Son süreç olan İşletim süreci başarıyla bitirilmiş bir projenin sonucu ortaya çıkan çözümün tüm destek ve işletme hizmetlerini kapsamaktadır.

Amaç
Müşteri bilgisinin proje ekibine ulaştırılması, üst düzey amaç ve hedefler konulması ve programın risklerinin değerlendirilmesi. Bir program birkaç projeye ilişkin genel planlama içerebilir. Proje düzeyinde amaç, başarılı bir proje için gerekli plan ve prosedürleri yaratmak ve tesis etmektir.
Analiz
Keşif aşamasında Kalite Güvencesi, yaklaşımın yapılandırılmasına odaklanır. Değişim yönetimi, risk yönetimi ve konu çözümü süreçlerinin iyi tanımlanmış olması ve gelişim döngülerinin projeye uygun olarak tasarlanması sağlanır. Analiz aşamasında Kalite Güvencesi, bütünlük ve doğruluk gerekliliklerinin değerlendirilmesini kapsar. Müşteri ortamında uygulanması zor veya imkansız olan gerekliliklerin belirlenmesi üzerinde odaklanılır. Bu aşamada kurumsal tasarım aktivitelerine ilişkin Kalite Güvencesi, kurumsal tasarımın gerekliliklerle entegre edilmesi üzerinde yoğunlaşmalıdır.
Offshore Teslimat Modeli
Offshore teslimat modeli, tüm proje gelişiminin, ilk çalışmadan test aşamasına kadar VeriPark ofisinden yürütülmesini içerir. Bu model özellikle proje hedeflerinin iyi tanımlandığı ve sapma ihtimalinin bulunmadığı senaryolara uygundur. Proje esnasında yönetim ve iletişim teslimatın programlandığı gibi yapılması için denenmiş ve test edilmiş metodolojilerle çalışan iç müşteriler olarak çalışan program yöneticilerini sorumluluğu altındadır. Offshore proje ekipleri önceden tanımlanmış süreçlerle çalışırlar. Bundan dolayı, bu model en maliyet-etkin modeldir.

Çatılarınızın izolasyonu, ısı yalıtımı verimliliğini arttırmak ve maliyetleri düşürmek gibi çok önemli konularda değer yaratır.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Çalışmalarımız | Referanslarımız | İletişim

Karadeniz Çatı İnsaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti
Gmk Bulvarı Kubilay Sokak Maltepe/Ankara
Telefon : (0312)232 59 40 Faks : (0312) 232 32 47
Copyright © 2005-2008 Karadeniz Catı İnşaat. Tüm hakları saklıdır.

Firma rehberi